Jak wygląda facet, którego pragną kobiety? (Analiza stylu, fryzury, ciała)

Kiedy facet jest skreślony w naszych oczach, a kiedy zdobywa uznanie?

Zarówno mężczyźni, jak i kobiety wyrabiają sobie zdanie na temat nowopoznanej osoby już na podstawie jej wyglądu. Dlatego mówi się, że tak ważne jest pierwsze wrażenie. Psychologowie z Princeton (miasto w USA – red.) przeprowadzili badanie, które wykazało, że wystarczy zaledwie 1/10 sekundy, abyśmy powzięli o kimś opinię, patrząc na jego twarz.

Kobiety (mężczyźni na pewno też) oczywiście nie kończą na patrzeniu na męską twarz. Dają sobie czas na ocenę fryzury, stylu ubierania się oraz innych znaczących cech w wyglądzie. Można wyróżnić aż 7 rzeczy, które nigdy nie uchodzą ich uwadze.

O jakich rzeczach mowa? Faceci powinni uważać. Wystarczy jeden błąd, który dotyczy tych cech, aby pierwsze spotkanie stało się ostatnim.

Zgadniecie, o co chodzi?

Zobacz także: Dlaczego były facet się do Ciebie odezwał?

Ubrania

W tym przypadku kobiety zwracają uwagę na 3 szczegóły: schludność, dopasowanie do okazji i ogólne wyczucie stylu. Na pewno zostanie skreślony mężczyzna w starym, znoszonym swetrze, z plamą na koszulce i w brudnych butach. Dziewczynom nie podoba się też, gdy mężczyzna kompletnie nie ma wyczucia sytuacji. Chodzi o zakładanie ubrań, które w ogóle nie pasują do danej okazji. Z takim facetem czasami po prostu wstyd się pokazać. Oczywiście liczy się też ogólny styl. Okazuje się, że drobne błędy kobiety wybaczają, ale jeżeli chodzi o większe, już nie. Do tych ostatnich zalicza się na przykład sportowa bluza w połączeniu ze sportowymi spodniami i eleganckimi butami.

Idealny wygląd:

 

Great photo of our dear friend @fabrizioaldobelfiore #menwithstreetstyle

Post udostępniony przez menwithstreetstyle (@menwithstreetstyle)

Kiepski wygląd

Strony

Komentarze (6)
ocena
3.7/5
Anonim
(Ocena: 1)
2018-03-17 09:46:14

Tak, bo wszystkie kobiety lubią jeden typ mężczyzny :)) co to za płytkie myślenie

Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-17 01:15:45

Ilość polubień pod zdjęciami przeczy mądrościom zawartym w artykule.

Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-13 00:57:38

Mam wrażenie ze wszystkie dziewczyny ktore napisza źle o ich wygladzie tylko moga sobie pomażyc o takich i zazdroszczą i tyle wcale nie wyglądaja źle styl ten niby idealny taki sobie ale to mozna zmienic reszta ok moze ja nie lubie 6 paka bo wtedy facet jest narcyzem i juz wiem o tym po doswiadzeniu Ania 29 :)

Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-11 09:19:19

Ja pitole 90 wygląd gej. No ja nie umiem inaczej spojrzeć na takiego faceta. Rozumiem że ciuchy trendy, bo ale ej facet niech zostanie facetem. Już i tak poza wyglądem to większość nie potrafi zrobić czegokolwiek w domu, odkleić się od rodziców, albo po prostu być odpowiedzialnym. Masakra

Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-11 09:28:23

Dokładnie gdzie nie spojrzę tam stylowa dla nastolatek w stylu Biebera.

Anonim
(Ocena: 1)
2018-03-11 04:08:34

"Jak wygląda facet, którego pragną kobiety?" Odp: Dobrze.

  • Strona 1 z 1