Oto aktualnie najbardziej pożądany pierścionek zaręczynowy świata

Na Pintereście nie ma sobie równych. Oszalejesz na jego punkcie.

Wybór odpowiedniego pierścionka zaręczynowego to dla większości mężczyzn ogromne wyzwanie. Panowie nie są raczej specjalistami w kwestii biżuterii, a ta jedna szczególna błyskotka ma się spodobać wybrance i (przynajmniej teoretycznie) zdobić jej dłoń do końca życia. Efekty poszukiwań bywają różne - namacalny dowód miłości wcale nie musi spodobać się wybrance.

Ale ten konkretny na pewno przypadnie jej do gustu - przekonuje portal "The Sun”. Statystyki serwisu Pinterest, który służy do wymiany inspirujących zdjęć udowadniają, że to aktualnie najbardziej pożądany pierścionek na świecie. W praktyce oznacza to, że został udostępniony w ostatnich miesiącach największą ilość razy.

To dzieło firmy jubilerskiej BBBGEM. Nietypowe, jak na zaręczynowe standardy, bo pozbawione tradycyjnego brylantu.

źródło: bbbgem.com

Oto on - pierścionek zaręczynowy, na punkcie którego oszalały tysiące internautek z całego świata. Składa się z dwóch części. Główna to obrączka wykonana z 14- lub 18-karatowego złota z moissanitem. To bardzo rzadki minerał (węglik krzemu) produkowany syntetycznie.

Drugi element to także złota obrączka, ale w przedniej części zdobiona małymi brylancikami. Mogą być noszone osobno, ale zdecydowanie najlepiej prezentują się razem.

Rozumiesz fenomen tej błyskotki?

źródło: bbbgem.com

Strony

Komentarze (3)
ocena
5/5
Tamara
(Ocena: 5)
2018-03-19 10:43:13

Pierścionek zaręczynowy Auroria

Mi osobiście wystarczyłby dowolny z tych https://auroria.pl/kategoria/pierscionki-zareczynowe ze wskazaniem na jeden z https://auroria.pl/img/diamond-ring/zlote-pierscionki-zareczynowe-z-diamentami.jpg

Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-13 11:29:46

Bardzo ładny

Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-13 06:42:56

Ładny bez tej nakładki

  • Strona 1 z 1